O nas

ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU I BĄDŹ NA BIEŻĄCO, ZNAJDZIESZ W NIM AKTUALNOŚCI, INFORMACJE O NAS I ZOBACZYSZ JAK PRACUJEMY

Zakłądka O nasStudio Pielęgnacji Samochodów oferuje państwu pełne usługi z zakresu auto detailingu. Kompleksowo dbamy zarówno o powierzchnie zewnętrzne jak i o wnętrze auta. Przeprowadzamy procesy czyszczenia wnętrz, prania tapicerek przy użyciu nowoczesnej i przyjaznej dla środowiska metody parowej, konserwacji elementów skórzanych, vinylowych i drewnianych. Wykonujemy gruntowny serwis dachów typu cabrio obejmujący zabiegi konserwacyjne i czyszczenie. Proponujmy również korekty powłoki lakierniczej tzw. polerowanie lub renowację lakieru. Korzystamy z wysokiej jakości wosków naturalnych i syntetycznych. Pracujemy także na powłokach kwarcowych i nowoczesnych powłokach ceramicznych.

Mamy również doświadczenie w obsłudze imprez, premier, wystaw. Przygotowane przez nas auto z pewnością przykuje uwagę klientów lub zwiedzających wystawę.

Detail Garage jako Studio Auto SPA starannie selekcjonuje najwyższej jakości preparaty do pielęgnacji Państwa samochodów w celu podniesienia walorów estetycznych i użytkowych pojazdu, a także przedłużenia jego żywotności. Jako pasjonaci wciąż pogłębiamy naszą wiedzę aby zawsze być na bieżąco i móc zaoferować najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Oferujemy usługi, które zwykle są bardzo czasochłonne i żmudne, wymagają dużej wiedzy i umiejętności praktycznych. Pracujemy na wysokiej klasy kosmetykach samochodowych i nowoczesnych narzędziach.

Jeśli masz nowe auto i chciałbyś je zabezpieczyć jeszcze przed wyjazdem z salonu, to zapraszamy do nas. W naszym profesjonalnym Studio Auto Detailingu zajmiemy się Twoim pojazdem już od momentu zakupu i pomożemy o nie zadbać przez cały okres eksploatacji. Tak dopieszczony samochód z pewnością stanie się najlepszą wizytówką swojego właściciela!

Jeśli Twój pojazd dużo przeszedł, ale chcesz podarować mu „drugą młodość” odwiedź nas koniecznie – z pewnością będziesz mile zaskoczony metamorfozą i sam przekonasz się jak drobne szczegóły tworzą wielki efekt nadając niepowtarzalny charakter każdemu autu.