Zabezpieczenie antykradzieżowe

Polecam zapoznać się również ze skutecznym zabezpieczeniem samochodu przed kradzieżą, które obecnie instalujemy u Klientów. Zabezpieczenie jako jedyne na rynku jest skuteczne.

Zabezpieczenie samochodu przed kradzieżą to bardzo istotna sprawa. Każdy z nas dba o swój samochód i nie chciałby, aby ktoś w niego wsiadł i odjechał. Kradzież samochodu to zawsze dla każdego duża strata, a tym bardziej dla wielkich fanów motoryzacji.

Wiedząc jak ważne są samochody dla naszych Klientów i z rozwijaniem usług na najwyższym poziomie proponujemy skuteczne zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu. Jest to elektroniczna blokada samochodu – Immobilizer Can Zabezpiecz-Auto

Dlaczego Can Immobilizer Zabezpiecz-Auto jest tak skuteczny?

Immobilizer Can Zabezpiecz-Auto działa w taki sposób, że całkowicie uniemożliwia ruszenie i w większości marek nawet odpalenie silnika samochodu. Jest to taki elektroniczny, dodatkowy START-STOP. Jeśli się go nie autoryzuje wcześniej zadanym PIN-em z guzików dostępnym fabrycznie w samochodzie lub brelokiem na połączenie szyfrowane Blueotooth – nie odjedzie się samochodem.

Co tak właściwie robi nasze urządzenie ?

Skutecznie zabezpiecza pojazd przed kradzieżą elektronicznie go blokując.

Zabezpieczenie odporne jest na wszystkie nowoczesne metody kradzieżowe:

Inne ważne cechy:

Więcej informacji na stronie:

https://zabezpiecz-auto.pl/wspolpraca/detail-garage-wroclaw/